Prośba o wsparcie dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Czchowie

Szanowni Państwo,

    Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Czchowie, w związku z trwającym zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe, które zostanie przeznaczone na cele statutowe.

    W obecnej sytuacji pragniemy zwrócić się do osób, firm oraz instytucji o pomoc, bowiem mamy teraz bardzo duże zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej tj. maseczki, fartuchy, kombinezony, gogle, przyłbice dla personelu medycznego oraz na środki dezynfekcyjne. W związku z pandemią koronawirusa wyżej wymienione środki jednorazowego użytku bardzo podrożały i są trudno dostępne na rynku.

    Ze względu na zakaz odwiedzin w ZOL-u potrzebne są nam również inne produkty, które w normalnej sytuacji przynosiły rodziny,  np. środki higieny osobistej dla pacjentów itp.

     Gdybyście Państwo zechcieli nam pomóc w sytuacji, w której się znaleźliśmy, bylibyśmy bardzo wdzięczni. Wpłaty finansowe na rzecz SPGZOZ w Czchowie prosimy dokonywać na nr konta: 05 8589 0006 0040 0000 2408 0005 tytułem „Darowizna”.

    Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie SPGZOZ w Czchowie – tel. 14 68 43 452 lub e-mailowo sekretariat@gzoz.czchow.pl

    Za okazane zrozumienie i pomoc z góry serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całego personelu medycznego oraz leczonych przez nas pacjentów.

Kierownik SPGZOZ w Czchowie
                           Paweł Nieć